רכישת מנוע לתריס חשמלי

אם אתם משדרגים את התריס החשמלי בבית או זקוקים למנוע חדש בגלל תקלה כלשהי, יש כמה כללים חשובים שלא כדאי לכם לפספס. קניית מנוע לתריס חשמלי חייבת להיעשות רק אצל מומחה לחלונות שיוכל להתאים לכם את המנוע הנכון לתריס שקיים אצלכם בבית. קניית מנוע ללא ידע מוקדם וללא בדיקה של כל המאפיינים של התריס, יכולה להיות הוצאה כספית מבוזבזת ולכן כדאי לבחור היטב את המקום בו אתם קונים את המנוע.

רכישת מנוע לתריס חשמלי צריכה להיעשות רק אצל בעל מקצוע מתאים שמוכר סחורה בעלת תו תקן ישראלי או אירופאי ושם דגש על איכות. לא כדאי לקנות מנוע מיד שנייה או מתוקן אלא להשקיע במנוע לתריס חשמלי שהוא חדש ואיכותי, כך שלא נצטרך להחליף שוב לאחר זמן קצר. בעל מקצוע אמין יוכל להתאים עבורכם את המנוע הכי טוב לתריס ולוודא שהוא מתאים, בין אם יצטרך להגיע עד אליכם כדי לראות את התריס או שישלח מישהו מטעמו.

התקנת המנוע – רק על ידי מקצוענים

לא רק קנייה של מנוע לתריס חשמלי צריכה להיעשות מתוך מחשבה מוקדמת, אלא גם התקנת המנוע. כדאי לבחור באיש מקצוע מוסמך שיודע להתקין חלונות חשמליים לביצוע התיקון וההתקנה ולא לבצע את ההתקנה בעצמנו, בייחוד אם אין לנו ניסיון קודם בכך. העובדה שמדובר בפריט חשמלי לכל דבר מחייבת הקפדה על כל הפרטים ובדיקה שהתריס בטוח לשימוש לאחר התקנת המנוע.

אם רכשתם מנוע לתריס חשמלי אבל לא הוצע לכם גם שירות התקנה, חשוב לחפש איש מקצוע עם ניסיון ולא להסתמך על כל מתקין חלונות או שיפוצניק שאתם מכירים. בחרו רק באנשי מקצוע שיש להם נסיון בהתקנת תריסים חשמליים וביצעו החלפה של מנוע בעבר.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן