אפשרויות עיצוב בגבס

עיצוב בגבס הוא אחד הדברים שיוצרים הבדל בין בית מעוצב ומסודר ובין בית לא פונקציונלי ומבולגן. גבס הוא היום פתרון לבעיות אחסון, לקירות שאינם ישרים, למצוקת דיור בתוך הבית ולשינויים פנימיים שאנחנו רוצים לעשות בקלות, בלי יותר מדי דרמה והתעסקות. שיפוצניקים מומחים לגבס יכולים לשפר באופן משמעותי את המראה של הבית ולפתור הרבה מאד בעיות בתוך המבנה. הנה כמה רעיונות לאפשרויות עיצוב בגבס.

יצירת חלוקה בחדרי ילדים

כל הורה שילדיו חולקים חדר מכיר את הבעיות שהמצב הזה גורר. באמצעות גבס אפשר ליצור חלוקה בתוך החדר שתהפוך כל פינה בחדר לפינה פרטית לילד שלכם. חדר לשניים יכול להיות מחולק באמצעות נישת אחסון שהיא גם קיר נמוך, באמצעות מחיצה או אפילו באמצעות גלריית שינה שבונים בין היתר גם מגבס.

נישות אחסון

נישות אחסון הן פתרון מצויין למצוקה שכולנו מכירים. אם יש לכם הרבה חפצים שדורשים מקומות אחסון רבים ואתם לא רוצים להעמיס על החדר עם הרבה רהיטים, אפשר לבנות נישות שהן צמודות לקיר והופכות לחלק ממנו. הן לא תופסות מקום בחלל ולא נוגסות ממנו. אפשר לעצב נישות אחסון בכל צורה שהיא, בכל מקום בבית, בלי שום בעיה. העלות היא לא יקרה ואפשר לצבוע את הגבס בכל צבע שתרצו.

יצירת מקומות ישיבה

באמצעות גבס אפשר ליצור גם מקומות ישיבה. יצירת ספסלים שניתן לשים עליהם לאחר מכן כרית ריפוד, ספות בצורת ר' וכדומה. אפשר ליצור כל מבנה שרוצים בתנאי שהוא מתאים לחלל.

האפשרויות הן בלתי מוגבלות כשמדובר בעבודות גבס – הן יכולות לתרום לכל חדר בבית ולאפשר לכם לזכות בעיצוב נקי, בנוי לפי מידות החדר באופן מדויק וכמובן – אינדיבידואלי וניתן לצביעה ולעיצוב כפי שאתם רוצים.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן